Stavebnictví, doprava, úklid, finanční služby. Inzeraty ve vašem městě.

Penzion Minor ubytování České Budějovice

Podobné inzeráty

370 Kč
Hotýlek hotel Minor České ...

České Budějovice, Nabízím Hotýlek hotel Minor České Budějovice. Hotel Minor České ...

Detail inzerátu

370 Kč
Ubytování České Budě ...

České Budějovice, Nabízím Ubytování České Budějovice levné a kvalitní. Ubytování České ...

Detail inzerátu

360 Kč
Denní levné ubytování ...

České Budějovice, Nabízím Denní levné ubytování České Budějovice. Pokud řešíte problém ...

Detail inzerátu

400 Kč
penzion U Hájků - místo, ...

Český Krumlov, Nabízím Celoroční ubytování v novém objektu na polosamotě u lesa ...

Detail inzerátu

Nabízím Penzion Minor ubytování České Budějovice.

Penzion Minor České Budějovice je oblíbené ubytování nedaleko centra města, vhodné pro dovolenou, služební cesty a pro všechny, kteří hledají mezi penziony ve městě kvalitní a levné ubytování.

Kromě ubytování Vám penzion Minor České Budějovice nabídne restauraci, uzavíratelné monitorované parkoviště pro osobní automobily a garáž pro jízdní kola a motocykly.

České Budějovice penzion Minor, nabízí pobyt v prostorných a pohodlných pokojích, ve městě je mezi hotely a penziony ubytování oblíbeno.

Levné ubytování České Budějovice penzion Minor má všechny pokoje vybaveny samostatným sociálním zařízením, sprchou, LCD televizí se satelitním příjmem a minibarem, připojení k Wi-Fi internetu je zdarma a je dostupné v celém objektu.

Ubytování se psy, nebo s jinými domácími mazlíčky penzion České Budějovice akceptuje, ale pobyt je možný pouze po předchozí dohodě s recepcí penzionu.

Penzion České Budějovice ubytování Minor si Vás dovoluje pozvat do vlastní restaurace. Snídaně se podávají od 7:00 do 10:00 hodin. Večeře jsou podávány od 17:00 hodin.

V okolí ubytování České Budějovice penzion Minor se nachází mnoho cyklistických i turistických tras se spoustou historických památek. Penzion Minor doporučuje hostům ve volném čase prohlídku historického centra města, nebo návštěvu v Muzeu piva, které se nachází v Budějovickém pivovaru Budvar a je vzdáleno 700 m od penzionu.

Ubytování České Budějovice levně penzion Minor je vzdálen pouhých 6 km od zámku Hluboká nad Vltavou. Výlet do Hluboké nad Vltavou, kde kromě Státního zámku můžete navštívit také Lovecký zámek se ZOO, je možné absolvovat vlastním dopravním prostředkem, ale také výletní lodí po řece Vltavě, nebo autobusem MHD. Stanice MHD je v těsné blízkosti penzionu.
http://www.penzionminor.cz

Označit Cena prodejce: 370 Kč

Obrázky k tomuto inzerátu:

Kontaktní údaje:

Jaroslav Srba Kontaktujte prodejce

České Budějovice

+420 387 314 949

Další informace:

Datum vložení: 22.04, 12:28
Kategorie: Služby
Podkategorie: Ubytování
Číslo inzerátu: 370842
Počet zobrazení: 15964

Spam nebo nevhodný inzerát? Informujte nás.